CHCESZ ZACZĄĆ?

Jesteś tu, to znaczy że tango przyciągnęło twoją uwagę

Zostań tu zatem jeszcze chwilkę i pozwól się przekonać, że tango może być także dla ciebie niezwykłą przygodą. Dlaczego?

Pisanie o tangu jest trochę jak opisywanie zapachu lub smaku: nawet opis stworzony przez wybitnego poetę nie odda jego charakteru, ponieważ tanga trzeba po prostu doświadczyć. Dlatego zachęcamy cię: spróbuj, tylko wtedy będziesz wiedzieć jaki smak ma ono dla ciebie! 

Jeśli to już wystarczyło aby cię zaciekawić to:

Jeśli nadal masz obawy i wątpliwości to czytaj dalej ;-)

Tango jest tańcem w pełni improwizowanym. Jest odpowiednie dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności fizycznej. Nie wymaga specjalnego stroju ani żadnych przygotowań. Na początek wystarczy, że zabierzesz możliwie lekkie i śliskie buty oraz wygodny strój.

Tango jest tańczone w parze. Ale jeśli nie masz pary do tańca, a chcesz zacząć tańczyć tango, zgłoś się do nas i tak. Bardzo wiele osób jest w podobnej sytuacji i staramy się dobrać im partnerów/partnerki. 

Tango jest bardzo aktualne i żywe. w każdym większym, a często i w mniejszych miastach, odbywają się regularne milongi (czyli spotkania na których tańczy się tango). Organizowane są też kilkudniowe imprezy o różnym charakterze, na których tańczy się tango (maratony, festiwale etc.), a odbywają się też koncerty, pokazy maestros, jest duży wybór warsztatów i kursów, na których można się doskonalić. Nie obawiaj się zatem, że poświęcisz czas na nabywanie umiejętności, których potem nie wykorzystasz. Wręcz przeciwnie! Tylko od ciebie będzie zależało, jak często i jak intensywnie będziesz tańczyć!

Jeżeli  masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości to sprawdź stronę KURSY, a także napisz lub zadzwoń do nas.